среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода улица „Февруарски Поход“

osum-casi-voda-dnevno

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-150 милиметри на улица „Февруарски Поход“ без водоснабдување се корисниците од трите згради на истоимената улица од 23:00 часот. Дефектот ќе биде саниран денеска.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести