петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улица „Герника“

vodovod1

Поврзани вести

Поради дефект на приклучна цевка на улица Герника крак 6, број 2 без водоснабдување ќе останат корисниците од број два до број 10 и дел од корисниците од улицата „Ратко Митровиќ„ крак еден, два и пет од 09.30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести