петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 33

Без вода улица „Лука Геров“

vodovod-i-kanalizacija-486x2721-14

Последни вести

Поради дефект на шибер затварач профил ф-50 милиметри на улица „Лука Геров“ крак 19,без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 13:50 часот па се се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести