среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Без вода улица Мајаковски

voda-1

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа без вода денеска ќе биде улицата Мајаковски број 11.

Корисниците од оваа улица ќе бидат без вода се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести