среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Без вода улица „Пелинце“

vodovod

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри на улица „Пелинце“ број 20, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 10:00 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести