петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Без вода улица Пролет

Корисниците од оваа улица без водоснабдување останале во 11 часот, а ќе бидат се до санирање на дефектот.

images (1)

Последни вести

Јавното претпријатие „Водоводи и канализација“ информира дека поради дефект, без вода ќе бидат жителите од улицата Пролет бр.37, како и корисниците од објектите Веро-Џамбо и Злате.

Корисниците од оваа улица без водоснабдување останале во 11 часот, а ќе бидат се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести