среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Без вода улица „Самоилова“, Американска Амбасада и село Батинци

voda

Поврзани вести

Без вода ќе останат корисниците од улицата „Самоилова“, Американската Амбасада и објектите што гравитираат на тоа подрачје.

Корисниците ќе бидат без вода  во периодот од 10.00 до 12.00 часот.

Исто така поради дефект на водоводна мрежа без вода ќе останат корисниците од селото Батинци во периодот од 14 часот па до санирањето на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести