вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Без вода улица „Самоилова“ и Американската Амбасада

imagesvodaaaa

Поврзани вести

Без вода денеска ќе останат корисниците на улица „Самоилова“, Американската Амбасада и објектите што гравитираатна тоа подрачје.

Корисниците ќе бдат без вода од 10 до 12 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести