четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Без вода улица „Ташко Караџа“

vodovod

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Ташко Караџа“ бб  (во кругот на гимназијата Панче Арсовски), без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица и гимназијата „Панче Арсовски“ од 14 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести