четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улица Жеглане

vodovod240

Поврзани вести

Од ЈП „Водовод и канализација“ известуваат дека поради санирање на дефект на водоводна мрежа на улица Жеглане бб,  без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од 10.35 часот па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести