сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улицата 4-ти јули и населба Дексион

voda-cesma-1-

Поврзани вести

Поради промена на шибер затварач на улица Ѓорче Петров, раскрсница со улица Кузман Шапкарев, без вода ќе останат корисниците од висока зона на улицата 4-ти јули и корисниците од населбата Дексион.

Тие ќе бидат без вода од 09:30 часот па се до промена на истиот.

Најчитани вести