вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Без вода улицата Брсјачка Буна и затворот во Шутка

vodoprovodnaya-voda

Поврзани вести

Поради дефект денеска без вода ќе бидат корисниците од улицата Брсјачка Буна број 2 и затворот Шуто Оризари.

Тие ќе бидат без вода од 11 часот па се до санирањето на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести