понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Без вода улицата Димо Хаџи Димов

vod

Последни вести

Поради дефект во шахта на улица Димо Хаџи Димов бр.113, без водоснабдување ќе останат корисниците од бр.87 до бр.117 од 11:30 часот па се’ до санирање на дефектот.

Најчитани вести