петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Без вода улицата Лука Геров

gorna-banq-ostava-bez-voda-59039

Поврзани вести

Корисниците од улицата Лука Геров поради дефект денеска ќе бидат без вода.

Тие немаат вода од синоќа, и така ќе биде се додека не се санира дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести