петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Без вода улицата Мито Хаџивасилев Јасмин

voda

Поврзани вести

Поради санирање на дефект без вода ќе бидат корисниците на улицата Мито Хаџивасилев Јасмин па се до семафорите на булеварот Кочо Рацин.

Тие ќе бидат без вода во периодот од 12:20 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести