среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Без вода улицата Никола Русински

vodovod-i-kanalizacija-486x27214

Последни вести

Поради изведување на приклучок профил Ф-200 милиметри на улица Никола Русински бб (кај Тинекс), без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 11.30 часот па се до изведување на истиот.

Најчитани вести