сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Без вода улиците „Алберт Ајнштајн“ и „Домбас“

vodovod-i-kanalizacija-486x272(1) (1)

Последни вести

Утре поради изведување на водоводен приклучок на ул. Алберт Ајнштајн бр. 3, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците ул. „Алберт Ајнштајн“ и „Домбас“ од од 09:30 часот до завршување на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести