среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Без вода улиците Гемиџиска и Филип Филиповиќ

вода_во_чешма

Последни вести

Поради изведување на водоводен приклучок без вода ќе останат корисниците од улиците Гемиџиска и Филип Филиповиќ.

Тие ќе бидат без вода од 11:30 часот па се до изведување на приклучокот.

Најчитани вести