вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улиците „Радоје Дакиќ“ и „Ромен Ролан“

vodovod

Последни вести

Поради дефект на огрлица на водоводна мрежа на улица „Робеспјерова“ број 3а без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците „Радоје Дакиќ“ и „Ромен Ролан“ од 11:00 часот па се  до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести