недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода улиците Сердарот и Никола Тесла

voda-1

Поврзани вести

Поради дефект без вода денеска ќе бидат улиците Сердарот под станица улица 12 број 4 и Никола Тесла до зградата број 8.

Корисниците од улицата Сердарот ќе бидат без вода од 10:30 па се до санирање на дефектот, додека корисниците од улицата Никола Тесла без вода ќе бидат од 10:40 часот додека дефектот не биде саниран.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести