сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Без вода улиците Стрежево, Козле и Христијан Тодоровски Карпош

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица Стрежево без вода ќе останат корисниците од улиците Стрежево и Козле од 11:10 часот па се до санирање на дефектот.

Поради дефект без вода ќе останат и дел од корисниците на улицата Христијан Тодоровски Карпош број од 10:45 часот па се до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести