петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 13

Без вода утре дел од булеварот Борис Трајковски

без вода

Последни вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа од ф – 200 мм, на булеварот Борис Трајковски бр.6, утре во периодот од 8:00 часот па се до завршување на работите без вода ќе останат дел од корисниците од булевар „Борис Трајковски“, објектите на Тинекс, Мега Куманово, Рамстор, бензиската пумпа и Сервисна Зона Југ, соопшти Регионалниот центар за управување со кризи.

Најчитани вести