понеделник, 1 мај 2017  |  Вести денес: 1

Без вода утре дел од Кисела Вода

Без вода утре од 10:00 часот до санирање на дефект ќе бидат корисниците од село Долно Лисиче, дел од улиците „Жарко Зрењанин“ и „Киро Фетак“, во општина Кисела Вода.

115656846

Поврзани вести

Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради промена на затварач со Ф 80мм на улица „Маршал Тито“ бб.

Најчитани вести