петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Без вода утре МНР, ОУ „Кирил и Методиј“ и адвокатска улица

без вода

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок од ф – 100 мм на ул. Филип Втори Македонски бб, утре без вода од 9 часот ќе бидат неколку објекти во близина.

Според најавите, од 9 часот до завршување на работите без вода ќе останат корисниците од Адвокатската улица, како и објектите на Министерство за надворешни работи  и  ОУ „Кирил и Методиј“.

Најчитани вести