среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода утре неколку улици во Скопје

voda

Поврзани вести

Поради санирање на уличен дефект утре без вода ќе бидат корисниците од улиците Рајко Жинзифов, Борка Талевски, 20. Октомври, Апостол Гусларот и Стефан.Ј. Дедов.

Тие ќе бидат без вода од 9:30 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести