среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Без вода утре улица Народен фронт

voda01

Последни вести

Поради дефект утре без вода ќе бидат корисниците од улицата Народен фронт број 35.

Тие ќе бидат без вода од 9:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести