четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Без вода утре улицата Орце Николов

vodovod-i-kanalizacija

Последни вести

Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, по информација од ЈП Водовод и Канализација, известува дека поради работи на отстранување уличен дефект на улицата Орце Николов бр.74, утре во периодот од 9.30 часот па се до отстранување на дефектот, без вода ќе останат корисниците лоцирани на улицата Орце Николов

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести