сабота, 26 ноември 2016  |  Вести денес: 12

Без вода утре и задутре корисниците од село Визбегово

Поврзани вести

Без вода утре и задутре од 9:00 часот до завршување на работите ќе бидат корисниците од село Визбегово, во општина Бутел.

Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради чистење и хлорирање на левата комора на резервоар во село Визбегово.

Најчитани вести