вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Без вода зградата на Агромеханика на булеварот ВМРО

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булеварот ВМРО пред зградата на Агромеханика, без водоснабдување ќе останат корисниците од зградата на Агромеханика од 09,40 часот  па се’ до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести