вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Без вода Жеглање, Јужноморавска и Фуштанска

vodovod1-650x330

Последни вести

Поради дефект на шибер затварач на улица Јужноморавска раскрсница со улица Фуштанска, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците Жеглање, Јужноморавска и Фуштанска од 14 часот па се’ до санирање на дефектот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести