понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода жители на Центар

voda_vo_cheshma1

Поврзани вести

Без вода корисницитеод улицата 20 – ти Октомври.

Тие ќе бидат без вода поради дефект од 08:30 до 15 часот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести