понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода жителите на 8-ми Септември

1.-vodovod4

Поврзани вести

Поради дефект на шибер затварач профил Ф-80 милиметри на булевар 8-ми Септември наспроти Спортскиот центар „Борис Трајковски“, денеска девет часот па се до санирање на дефектот без водоснабдување ќе останат корисниците на потегот од булеварот 8-ми Септември па се’ до Градски Парк

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести