четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода жителите на Добри дол

Ќе останат без вода поради дефект.

voda

Поврзани вести

Поради дефект на водоводната мрежа корисниците во село Добри Дол ќе останат без вода.

Без вода тие ќе бидат од 12:30 часот па до санирањето на дефектот.

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести