четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без вода

Јавното претпријатие “Водовод и канализација”, информира дека поради дефект , прекин во водоснабдувањето ќе има на улицата Македонско-косовска бригада.

vodovod

Последни вести

Јавното претпријатие “Водовод и канализација”, информира дека поради дефект , прекин во водоснабдувањето ќе има на улицата Македонско-косовска бригада.

Корисниците од оваа улица, повторно ќе бидат снабдени со вода, откако екипите на ЈП “Водовод и канализација” ќе го отстранат дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести