понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Без забрана за тешки товарни возила на Стража

sneg

Последни вести

Од АМСМ информираат дека во 14:15 часот укината е забраната за движење на тешки товарни возила на Стража.

Слаби врнежи од снег има на планиските превои Маврово, Плетвар и Пресека.

 

Најчитани вести