среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Бидете хумани, донирајте за помош на младиот Даниел

danieldonacii

Последни вести

На уште еден млад човек му е потребна вашата помош.

Даниел боледува од повеќе болести и бараш помош од секој хуман граѓанин да помогне.

Да му помогнеме да Даниел да си го врати својот нормален живот.

1danieldonacii

Донирајте, бидете хумани!

Најчитани вести