Магазин

Бикини кое ќе ве „загрее“ среде јануари

Бикини кое ќе ве „загрее“ среде јануари

Брендот „Викторија сикрет“ познат е по секси долната облека и најзгодните манекенки кои што го носат. Дека навистина е така покажа и кампањата за новата колекција на костими за капење.

ANGELI_2

На насловната страна на каталогот за престојната сезона се најде и Бехати Принсло. Преубавата манекенка од Јужна Африка е дел од ангелите на Викторија од 2007 ма година.

ANGELI_3

Неодамна таа ја имаше честа да ја отвори спектакуларната ревија во Лондон. Дехати дефинитивно станува водечко лице меѓу ангелите.

ANGELI_4

Новите модели ги носеше и американката Лили Олдриџ. Таа за прв пат се појави на пистата на овој познат бренд во 2009 та година.

ANGELI_5

Не се потребни многу информации за Кендис Свонпул. Атрактивната русокоса важи за една од најубавите и најзгодните ангели, а фотографиите од новиот каталог дефинитивно го потврдуваат ова.

ANGELI_6