Спорт

Билетите за Вардар-Металург пуштени во продажба

Билетите за Вардар-Металург пуштени во продажба

Денеска од 13:00 часот во продажните места на Југотон се пуштени во продажба 600 билети за натпреварот од СЕХА Газпром Регионалната Лига помеѓу РК Вардар и РК Металург.

Билетите можат да се купат по цена од 120 денари