петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 28

Билетите за Вардар-Металург пуштени во продажба

hitportal-metalurg-vardar-pro

Последни вести

Денеска од 13:00 часот во продажните места на Југотон се пуштени во продажба 600 билети за натпреварот од СЕХА Газпром Регионалната Лига помеѓу РК Вардар и РК Металург.

Билетите можат да се купат по цена од 120 денари

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести