петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Били Ајдол го запали Скопското Кале

Bily Idol

Последни вести

Во петокот на Скопското Кале се одржа долгоочекуваниот концерт на Били Ајдол.

Ви пренесуваме дел од атмосферата која присутните ја доживеаа, пеејќи ги неговите хитови


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести