недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Бионсе без градник и со раскопчана кошула се прошета низ Лос Анџелес

beonsee_1

Последни вести

Бионсе и Џеј Зи сакаат да купат нов дом, па затоа деновиве тргнаа во акција и разгледуваат неколку имоти во Лос Анџелес.

beonsee_2

Но, по се изгледа Бионсе на списокот за шопинг треба да додаде и градник.

beonsee_3

Таа во саботата се прошета без градник и во раскопчана сина кошула. На тој начин Бионсе успеа да покаже дека во моментов гардароберот не и’ е функционален, но и да го истакне деколтето.

фото: dailymeil.co.uk

Најчитани вести