четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Исчезна старец од битолско Цапари

missinggg

Поврзани вести

Седумдесет и седумгодишната Р.С.од село Цапари, битолско вчера пријавила дека на 03.месецов околу 20.00 часот, од нивниот дом во непознат правец се оддалечил нејзиниот сопруг Ѓ.С.(82).

СВР-Битола презема мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести