сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 51

Битолчанец нападнат со сатар

Битолчанец нападнат со сатар

Битолчанец нападнат со сатар

Последни вести

Двајца битолчани, на 18 јануари во 07.50 часот, во Битола го нападнале 25-годишниот Н.Д., нивен сограѓанин, при што едниот со сатар го удрил во пределот на главата, а другиот со нож му нанел расекотини по телото.

МВР соопшти дека момчето било пренесено во Кклиничката болница во Битола каде му биле контатирани телесни повреди.

Најчитани вести