вторник, 23 мај 2017  |  Вести денес: 45

Битолчанец пријавен за исчезнат

МВР информира дека презема мерки за пронаоѓање на исчезнатиот маж.

iscezna zena

Поврзани вести

27-годишен битолчанец пријавил дека вчера во 17 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот татко Љ.В.

Во 01:50 по полноќ, 27-годишен битолчанец пријавил дека вчера во 17 часот од дома во непознат правец се оддалечил неговиот татко Љ.В.

МВР информира дека презема мерки за пронаоѓање на исчезнатиот маж.

Најчитани вести