сабота, 27 мај 2017  |  Вести денес: 25

Млада битолчанка падна од втор кат

Млада битолчанка падна од втор кат. Деветнаесет годишната И.Н. утрово околу 03,00 часот била донесена во Ургентниот Центар-Скопје.

Тешка сообраќајка на патот Скопје – Тетово, повредено дете

Последни вести

Млада битолчанка падна од втор кат. Деветнаесет годишната И.Н. утрово околу 03,00 часот била донесена во Ургентниот Центар-Скопје.

Девојката се здобила со тешки телесни повреди откако паднала од вториот кат од зграда на ул.„Бранислав Нушиќ“.

Полицијата работи на целосно расчистување на настанот.

Најчитани вести