среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Битолчанец изчезнал пред два дена – го нашле обесен на дрво

Како што пренесува битолскиот сајт Шеталиште, тој од засега непознати причини со бесење си го одзел животот.

obesen500

Последни вести

Четириесет и седум годишен битолчанец кој исчезнал пред два дена е пронајден обесен во близина на битолското село Лавци.

Како што пренесува битолскиот сајт Шеталиште, тој од засега непознати причини со бесење си го одзел животот.

Од СВР Битола не дале подетални информации за ова самоубиство, но потврдуваат дека 47 годишниот битолчанец е пронајден обесен во близина на селото Лавци. Истрагата  сеуште е во тек.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести