понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Битолчанец нападнал полицаец кој се обидел да го уапси

napad11

Последни вести

Дваесетгодишниот А.Ш. од Битола нападнал полицаец вчера при неговото апсење откако бил затекнат во вршење крвивчно дело.

На оштетениот во Клиничка болница Битола му се констатирани телесни повреди.

А.Ш. е приведен и по целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

Најчитани вести