понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Битолчанец со секира и’ се заканувал на сопругата

sekira

Последни вести

Во Битола, вчера, околу 10.40 часот, маж со секира и се заканувал на својата сопруга.

Во семејната куќа Р.Т.(59) мажот со секира и се заканувал на неговата сопруга дека ќе ја лиши од живот.
Полицијата интервенирала, а против сторителот е поднесена соодветна пријава.

Најчитани вести