вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Боки 13 во танга се сонча во соседството

bokica.jpg500

Поврзани вести

Популарниот контроверзен водител Бојан Јовановски најпознат како Боки 13 моментално одмор во соседството.

Но, не би бил Боки доколку не испровоцира на некој начин. Овојпат на својот Фејсбук профил објави фотографија на која во прв план го истакна задникот и покажа дека се сонча во танга.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести