петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 47

Бомба на летот Њујорк – Тел Авив?!

Според првичните информации, два швајцарски ловци полетале за да го испратат авионот на изреалската „Ел Аи“ компанија.

fly

Последни вести

Странски медиуми објавија дека швајцарски борбени авиони полетале на знак на тревога дека во авионот на летот од Њујорк до Тел Авив се наоѓа бомба.

Според првичните информации, два швајцарски ловци полетале за да го испратат авионот на изреалската „Ел Аи“ компанија.

Најчитани вести