понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

„Бранко“ пристигна во Скопје

IMG_20140731_175225

Поврзани вести

Циклонот кој го носи името „Бранко“ пристигна во Скопје.

Во моментов главниот град е зафатен од силни ветрови, грмежи и пороен дожд.

Каква штета „Бранко“ ќе остави зад себе останува да видиме

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести